Ofis Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilir?
/
/
Ofis Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Ofis Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Ofis Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Ofis takımı seçerken meslekten büro yoğunluğuna kadar pekçok faktör aşikar bulundurulmalıdır. Mesleğin gereksinimlerine yanıt veren masa takımlarının seçilmesi lazım olur. Özellikle iş yoğunluğunun çok olduğu mesleklerde geniş masalar daha işlevsel bir kullanım sunmuş olduğu amacıyla tercih edilir.
Ofis masa takımı seçerken mobilyanın kullanışlılığını aşikar bulundurmak lazım olur. Çekmeceler ve raflar ile desteklenen takımlar, lüzumsuz dağınıklığı ortadan kaldırarak tertipli bir çalışma kısmı oluşturmanıza yardım edecektir ve böylelikle iş verimliliğini arttıracaktır. Tekerlek ile desteklenen sehpa ve dolaplara sahip setler, büro içerisinde rahat hareket etmeye imkân verecektir.

Ofis Masa Takımı Ölçüleri Nedir?

Ofis masa takımı ölçüleri, mahsul modeline göre değişiklik gösterir. Geniş büro masaları 200 x 90 x 75 cm ölçüleri ile alıcıya sunulurken mamüller arasında daha büyük masalara dahi ulaşmak mümkün olabilir. Komodin ile sarfedilen L masa tiplerinde şayet 80 x 50 x 03 cm ölçülerine sahip komodin üst tabla modelleri, daha geniş masalara sahip olmanıza olanak tanır.
Çekmeceli klasik masa modelleri şayet 160 x 75 x 75 cm standart ölçüleri ile her büro tarzında kullanılabilen modeller olur. Sehpa, komodin, kitaplık, etajer ve dosya dolapları şayet mahsul modeline göre değişen ölçülere sahiptir.

Ofis Masa Takımı Fiyatları Nasıl Değişir?

Ofis masa takımı fiyatları, içerdiği parça adedi ve markası ile birlikte değişir. Sehpa ve masadan meydana gelen çift takımlar, çekici fiyatları ile geniş bir alıcı kesimine seslenme eder. Dolap yahut kitaplık içeren üçlü takımlar şayet mahsul ölçüleri ve nitelik ile orantılı fiyatlara alıcıya takdim edilir. Kaliteli kaplamaları ve işlevsel tasarımları ile en mühim üçlü setleri dahi değişik bedel seçenekleri ile bulabilirsiniz. Çok parçalı masa takımlarında fiyatlar üst bütçelere seslenme eder. Dört, beş yahut altı parçadan meydana gelen masa takımları, modeli ve niteliği ile bedel yönünden değişiklik gösterir. Özellikle kitaplık içeren idareci masa setleri, çağdaş tasarımları ile dikkatleri çeker.

Share this post

There are no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürünler İçinden Ara

Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Ofis Mobilyaları